На Волині освітяни проаналізували реформування інтернатних закладів

simonenko-23.05.2017.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a12837Протягом 17-18 травня на Волині відбувся Всеукраїнський навчально-практичний семінар з питань реформування системи інтернатних закладів. Під час семінару учасники проаналізували діяльність спеціальних навчальних закладів у якості ресурсних центрів по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, створення інклюзивного освітнього середовища в експериментальному закладі «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

У процесі обговорень  також відзначили питання забезпечення державного нагляду у сфері освіти та державно-управлінські засади впровадження інклюзивного навчання.

Захід відвідали і начальник відділу освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Тетяна Симоненко та начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна.