Вихованці інклюзивних груп дошкільного навчального закладу № 669 Святошинського району долучились до святкування Міжнародного дня благодійності

6451В усі часи добрі люди допомагали один одному та нужденним. Благодійність — це, звісно, добра справа і у дітей слід формувати щедрість, доброту і відповідальність.

Акцію добра до Міжнародного дня благодійності 5 вересня щорічно запровадили педагоги санаторного дошкільного навчального закладу № 669 Святошинського району.

До участі в Акції також залучилися діти з особливими потребами – вихованці інклюзивних груп. Заходи спрямовані на формування у дітей соціальної свідомості, моральних почуттів та гуманізму. Дітей переповнювали емоції та переживання, вони усвідомлювали, що роблять корисну та добру справу, адже творити добрі безкорисливі справи, виявляти милосердя до тих, хто потребує цього особливо, завжди було гідним заняттям.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)