До уваги вчителів пілотних шкіл! Другий варіант матеріалів з інтегрованого курсу до нового Державного стандарту

Do-uvagy-vchyteliv-pilotnyh-shkil-Drugyy-variant-materialiv-z-integrovanogo-kursu-do-novogo-Derzhavnogo-standartuЗ’явилась перша частина навчального зошита з інтегрованого курсу “Я досліджую світ”, розробленого Мариною Пристінською, Інною Большаковою та Надією Бібік для шкіл, які пілотують проект нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти. Матеріали складаютья з навчального зошита для учнів та методичного супроводу для вчителів (він з’явиться завтра).

Друковані версії будуть випущені за сприяння громадських організацій GoGlobal та EdCamp і видавництва “Ранок”.

Нагадуємо, що ми вже публікували матеріали для двох перших тижнів з “Математики”, розроблені Світланою Скворцовою та Оксаною Онопрієнко, а також матеріали для трьох перших тижнів з “Навчання грамоти”, розроблені Інною Большаковою та Мариною Пристінською.

Скачати файл можна за цим посиланням.

“Нова Українська Школа”

Фото: автор – JESHOOTS.COMUnsplash