Семінар «Професійна діяльність асистента вчителя в інклюзивному класі»

22 жовтня 2014 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету Бориса Грінченка (пр-т П.Тичини, 17) відбудеться семінар «Професійна діяльність асистента вчителя в інклюзивному класі».

Час проведення: 15.00 – 17.00.

Цільовою аудиторією семінару є методисти РНМК, представники міської і районних у м. Києві ПМПК, Центрів практичної психології, керівники, заступники керівників, педагоги, асистенти вчителів дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивними та спеціальними групами/класами навчання.

Запрошуємо до участі!
Для участі в семінарі просимо Вас зареєструватися до 17 жовтня 2014 року, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу nmc.io.ippo@kubg.edu.ua.

Програма семінару «Професійна діяльність асистента вчителя в інклюзивному класі»